اندیکاتور Reversal Fractals

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

این اندیکاتور معکوس قیمت ها را نشان می دهد اما به عنوان یک ابزار  معاملاتی ادامه روند مفید نیز عمل می کند. همچنین یاد بگیرید که چگونه از  این اندیکاتور در معاملات فارکس خود استفاده کنید

محصولات مشابه

با نگاهی به نمودارها ممکن است تصور کنید که بازار به صورت پراکنده و با اراده آزاد خود حرکت می کند. اما با نگاهی دقیق تر، ممکن است برخی از الگوها را در نمودارها مشاهده کنید. فراکتال ها یکی از این الگوها هستند. الگوی فراکتال بیشتر شبیه تپه ای است که از شمعدان ساخته شده است. یک فراکتال نزولی زمانی شکل می گیرد که یک کندل بالاترین ارتفاع در بین دو کندل با ارتفاع پایین ظاهر شود. در حالی که فراکتال صعودی زمانی است که پایین ترین کندل پایین بین دو پایین ترین سطح در نمودار ظاهر می شود.

نشانگر فراکتال های معکوس


اندیکاتور فراکتال های معکوس به شکل گیری معکوس های قیمت در نمودار با استفاده از فلش ها اشاره می کند. یک فلش در بالای قیمت به معنای برگشت به سمت پایین است. برعکس، یک فلش زیر قیمت، سیگنالی از بازگشت احتمالی صعودی است. به نظر می رسد نقطه ضعف این نشانگر فراکتال معکوس این است که سیگنال های زیادی می دهد. پس از همه، با سیگنال های بیشتر، خطر سیگنال های نادرست افزایش می یابد. با این حال، همانطور که به زودی خواهید دید، راه هایی وجود دارد که می توانید از این سیگنال های بسیار در معاملات خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از نشانگر فراکتال های معکوس در MT4

هر اندیکاتوری به همان خوبی است که معامله گر از آن استفاده می کند.به همین دلیل است که بهتر است بدانید که چگونه از این نشانگر فراکتال معکوس در MT4 خود استفاده کنید.

ادامه روند
اگرچه نام نشان می دهد که این یک شاخص معاملاتی معکوس است، بهترین استفاده از آن به عنوان یک ابزار معاملاتی ادامه روند است. این ممکن است غیر شهودی به نظر برسد زیرا فراکتال ها بیشتر برای معاملات معکوس روند هستند تا معاملات روند. اما این اندیکاتور فراکتال های معکوس در معاملات ادامه روند نوید کافی را نشان می دهد. ترفند این است که روندهای اصلی از قبل ایجاد شده را در نمودار قرار دهید. سپس از اندیکاتور فراکتال برای انجام معاملات ادامه روند در جهت روند اصلی استفاده کنید. شما از این اندیکاتور برای گرفتن عقب نشینی و تجارت ادامه روند آنها استفاده می کنید. ممکن است برای تعیین روندهای اصلی نمودار به سایر ابزارهای شاخص فنی تکیه کنید. و به لطف سیگنال های تجاری زیادی که می دهد، به سختی هیچ عقب نشینی را از دست خواهید داد.

روند معکوس

روش معاملاتی معکوس روند روش دیگری برای استفاده از اندیکاتور فراکتال معکوس در MT4 است. شما منتظر می‌مانید تا سیگنال معکوس ظاهر شود و معامله را انجام می‌دهید.


منبع توضیحات: اندیکاتور اسپاتCalculateonBarClose: این تنظیم به شما امکان می دهد انتخاب کنید که سیگنال فراکتال شما چه زمانی محاسبه می شود.

هنگامی که این گزینه روی true تنظیم شود، فراکتال قبل از دادن سیگنال منتظر تکمیل آخرین کندل در الگو است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...