اندیکاتور ASO

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

نشانگر ASO برای MT4 جهت روند را نشان می دهد و همچنین سیگنال های خرید/فروش را ارائه می دهد

اندیکاتور ASO برای متاتریدر 4 به عنوان اندیکاتور نوسانگر میانگین احساسات شناخته می شود. این یک نوسانگر روند است که احساسات بازار را نشان می دهد و همچنین سیگنال های خرید/فروش را ارائه می دهد. این اندیکاتور با دو خط (با رنگ های مختلف) ساخته شده است که برای نشان دادن جهت روند و معکوس شدن روند بالقوه استفاده می شود. علاوه بر این، از سطح 50.00 این اندیکاتور برای تعیین صعودی یا نزولی بودن یک روند استفاده می شود. بنابراین، زمانی که خط آبی سلطنتی بالاتر از سطح 50.00 باشد، گفته می شود که بازار صعودی است. به طور مشابه، زمانی که خط قرمز بالاتر از سطح 50.00 باشد، روند نزولی نشان داده می شود. علاوه بر این، این شاخص همچنین نشان می‌دهد که با عبور خطوط قرمز و آبی سلطنتی، روند ممکن است معکوس شود. با این حال، ممکن است لازم باشد برای یافتن یک منطقه مناسب برای ورود به تجارت، به اکشن قیمت/ سایر شاخص‌ها مراجعه کنید.

سیگنال های خرید/فروش شاخص ASO برای MT4


تصویر بالا نشان می دهد که نشانگر ASO در نمودار MT4 شما چگونه به نظر می رسد. همانطور که قبلا گفته شد، زمانی که خط آبی سلطنتی یا خط قرمز بالاتر از سطح 50.00 باشد، این اندیکاتور یک روند صعودی/نزولی را نشان می دهد. بنابراین، هنگامی که آبی سلطنتی از خط قرمز از پایین به بالا عبور می کند و بالاتر از سطح 50.00 باقی می ماند، سیگنال خرید تولید می شود. به طور مشابه، زمانی که خط قرمز از خط آبی سلطنتی از پایین به بالا عبور می کند و بالای سطح 50.00 باقی می ماند، این اندیکاتور فرصت فروش احتمالی را نشان می دهد. علاوه بر این، ممکن است یک سود از پیش تعریف شده تعیین کنید، در حالی که حد ضرر توصیه می شود بالاتر از اوج های اخیر باشد. علاوه بر این، ممکن است حتی پس از چند پیپ مثبت شکسته شوید و تا زمانی که خط رویال آبی/قرمز بالاتر از سطح 50.00 برای موقعیت خرید یا فروش باقی بماند، توقف ضرر خود را دنبال کنید.


نتیجه

اندیکاتور ASO برای MT4 یکی از دقیق ترین آشکارسازهای روند در بازار است که برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس مناسب است. علاوه بر این، درک سیگنال ها بسیار آسان است.منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات


نشانگر ASO با تنظیمات قابل تنظیم زیر ارائه می شود:

دوره ASO: این دوره هموارسازی شاخص میانگین احساسات را نشان می دهد.

Mode: حالت محاسبه را نشان می دهد.

Bulls: این تجزیه و تحلیل روند را برای شناسایی روندهای صعودی بالقوه فعال/غیرفعال می کند.

Bears: این کار تجزیه و تحلیل روند را برای شناسایی روندهای نزولی بالقوه فعال/غیرفعال می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...