اندیکاتور Bill Williams ATZ

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

Bill Williams ATZ Indicator For MT4 اندیکاتوری است که بر روی پلتفرم  نمودار Meta Trader 4 کار می کند که بر اساس همان اصل فراکتال ها و  اندیکاتورهای زیگزاگ به ترتیب در یک ترکیب ساخته شده است.

Bill Williams ATZ Indicator For MT4 اندیکاتوری است که بر روی پلتفرم نمودار Meta Trader 4 کار می کند که بر اساس همان اصل فراکتال ها و اندیکاتورهای زیگزاگ به ترتیب در یک ترکیب ساخته شده است. این می تواند توسط معامله گر برای پیش بینی موثر موقعیت های ورود و خروج در بازارها استفاده شود و حتی می تواند در حالت چند تایم فریم به منظور تولید سیگنال های بسیار دقیق تر در معامله برای ورود و خروج استفاده شود.


برخی از مزایا و معایب عمده استفاده از شاخص بیل ویلیامز ATZ برای MT4


یکی از مزایای اصلی استفاده از نشانگر بیل ویلیامز ATZ برای MT4 این است که توسط خود بیل ویلیامز ایجاد شده است که یک معامله گر بسیار مشهور و شناخته شده است که در بازارها پول زیادی به دست آورده است و اندیکاتور معاملاتی زیادی به دست آورده است. که یک معامله گر می تواند به آن تکیه کند.

 این باعث می‌شود که Bill Williams ATZ Indicator For MT4 ابزاری بسیار قابل اعتماد باشد زیرا معامله‌گران می‌توانند فعالانه به این اندیکاتور نگاه کنند تا بتوانند آنچه را که روند به طور فعال می‌گوید تفسیر کنند. شاخص بیل ویلیامز ATZ برای MT4 می تواند برای شمارش امواج در یک روند توسط معامله گر و درک دقیق فازی که بازار در حال حاضر بر اساس انواع امواجی که در حال حاضر در آن زمان تولید می کند، استفاده شود.

این بدان معنی است که یک معامله گر می تواند به طور فعال در مورد بازارها فقط با استفاده از این اندیکاتور اطلاعات کسب کند. این بسیار امکان پذیر است زیرا مشاهده نحوه واکنش اندیکاتور با قیمت بلافاصله به معامله گر این امکان را می دهد که بفهمد چرخش های مختلف در جهت قیمت چگونه بر شاخص تأثیر می گذارد و معمولاً پس از آن چه اتفاقی می افتد و هنگامی که معامله گر این را یاد گرفت، معامله گر سپس می تواند به دنبال این حرکت های قیمتی باشد و بر اساس تجربه خود از تعامل بازار با این حرکات، معاملات را انجام دهد. 

یکی دیگر از مزایای بسیار مهمی که معامله گر می تواند از استفاده از اندیکاتور به دست آورد این است که یک روش کاملاً خودکار برای تولید سیگنال برای معامله گر به معامله گر ارائه می دهد. این بدان معنی است که تمام تجزیه و تحلیل نمودارها و تحلیل های فنی روی نمودارها که باید توسط معامله گر انجام می شد توسط اندیکاتور قابل مراقبت است. 

زمانی که معامله گر از شاخص بیل ویلیامز ATZ برای MT4 استفاده می کند، نیازی به مشارکت فعال در جستجوی معاملات ندارد، زیرا می تواند به طور خودکار سیگنال های معاملاتی کاملاً خودکار را مستقیماً از اندیکاتور با تمام تجزیه و تحلیل هایی که قبلاً توسط اندیکاتور انجام شده است دریافت کند. نشانگر حتی در این صورت می تواند توسط مبتدیانی که مطلقاً هیچ تجربه ای در بازار ندارند مورد استفاده قرار گیرد. چنین مبتدی فقط باید بفهمد کدام یک از سیگنال ها به این معنی است که معامله گر باید خرید کند و کدام یک از سیگنال ها به این معنی است که معامله گر باید بفروشد. این بدان معناست که با استفاده از این اندیکاتور، حتی یک مبتدی نیز می‌تواند از بازار کسب درآمد کند، زیرا برای استفاده از آن نیازی به دانش خاصی در مورد تحلیل تکنیکال یا تجارت در کل ندارد. 

این باعث می شود که این شاخص برای معامله گران مبتدی به طور کلی بسیار مرتبط باشد، زیرا می تواند به آنها کمک کند تا به سرعت نحوه عملکرد بازار را بیاموزند و قبل از پرداخت پول واقعی، با استفاده از یک حساب آزمایشی دست خود را در بازارها امتحان کنند. مزیت دیگری که این اندیکاتور می تواند به معامله گر ارائه دهد این است که می تواند به معامله گر کمک کند تا در طول روز معاملاتی بسیار منظم بماند. این در درجه اول به این دلیل است که معامله گر نیازی به نگرانی در مورد این که اندیکاتور او را از اقدام قیمت منحرف می کند نگران نباشد زیرا متن ها و رنگ هایی که این اندیکاتور را تشکیل می دهند چشم را پرت نمی کنند. بنابراین، ممکن است یک معامله گر به سادگی با تماشای نمودارهای خود در بازارها بسیار متمرکز بماند و نیازی به برداشتن سیگنال ها برای تمرکز نداشته باشد و حتی به سختی متوجه شود که اندیکاتور دقیقاً همانجا روی نمودار است. برای مدتی از اندیکاتور استفاده کنید. 

این بدان معناست که یک معامله گر می تواند از اندیکاتور استفاده کند که گویی در نمودارها وجود ندارد و پس از مدتی استفاده از اندیکاتور، معامله گر به طور طبیعی به اندیکاتور عادت کرده و می تواند از آن استفاده کند و همچنان به آن توجه کامل داشته باشد. نمودارها در همان زمان، زیرا در این مرحله، ذهن معامله‌گر از قبل به دیدن اندیکاتور عادت کرده است و می‌تواند آن را نادیده بگیرد، حتی زمانی که دقیقاً در نمودارهای معاملاتی قرار دارد. همچنین، معامله‌گر می‌تواند نشانگرها و سیستم‌های معاملاتی دیگری را هنگام استفاده از Bill Williams ATZ Indicator For MT4 اضافه کند، زیرا می‌تواند با سایر سیستم‌ها به‌ویژه سیستم‌هایی که می‌توانند به معامله‌گر کمک کنند جهت کلی قیمت را در هر بازه زمانی معینی در بازار تشخیص دهند، کار کند. 

 به این ترتیب، معامله‌گر می‌تواند از سایر سیستم‌ها یا شاخص‌های اضافه‌شده برای تأیید یا رد سیگنال‌های معاملاتی ایجاد شده توسط Bill Williams ATZ Indicator For MT4 در طول روز معاملاتی استفاده کند. این بدان معنی است که معامله گر می تواند از اندیکاتور با سیستم های متعدد استفاده کند زیرا این اندیکاتور می تواند با سیستم های دیگر بسیار خوب کار کند. همچنین، معامله‌گر می‌تواند مفهوم فریم‌های چند زمانه را اعمال کند تا سیگنال‌های به دست آمده از اندیکاتور را در بهترین حالت خود قرار دهد. 

این بدان معناست که معامله‌گر می‌تواند به‌طور فعال به دنبال دوره‌هایی در بازار باشد که سیگنال‌های یکسان در بازه‌های زمانی متعدد ظاهر می‌شوند، زیرا این موارد تأییدی برای خودشان هستند. همچنین، راه دیگری برای استفاده از مفهوم چند تایم فریم این است که منتظر یک نمودار تایم فریم بالاتر مانند Daily باشید تا با استفاده از Indicator سیگنال بدهد و سپس به نمودار یک ساعته یا تایم فریم پایین تر بروید و همان سیگنال یا سیگنال ها را در آن جستجو کنید. همان جهت به عنوان بازه زمانی روزانه. 

هنگامی که یک معامله گر چنین سیگنال های همسویی را پیدا کند، معامله گر می تواند معاملات بسیار سودآوری را در جهت روند انجام دهد.


منبع توضیحات : پرفکت تریدینگ سیستم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...