اندیکاتور TrendSignal

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

اندیکاتور TrendSignal برای MT4 بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس مبتنی بر  روند را با فلش ها، خرید و فروش با استفاده از سیگنال پیکان ارائه می دهد.

اندیکاتور TrendSignal برای MT4 یک اندیکاتور پیرو روند است که سیگنال‌های معاملاتی فارکس با پیکان BULLISH و BEARIS را نشان می‌دهد. همانطور که نشانگر نشان می دهد سیگنال های پیکان با هشدار معامله گران فارکس می توانند به راحتی با واکنش قیمت خرید و فروش کنند. این اندیکاتور برای معامله گران جدید و پیشرفته فارکس بهترین عملکرد را دارد. معامله گران جدید فارکس می توانند از اندیکاتور استفاده کنند و جهت روند و قیمت را شناسایی کنند. با این حال، معامله گران فارکس پیشرفته می توانند از سیگنال های معاملاتی اندیکاتور در تلاقی با سایر اندیکاتورها استفاده کنند. علاوه بر این، کدنویس ها می توانند این اندیکاتور را با سیستم های نرم افزاری فارکس معاملات خودکار ترکیب کنند. دنبال کردن روند بخش مهمی از بسیاری از استراتژی های معاملات فارکس است، این اندیکاتور به راحتی می تواند در یکی از آنها ادغام شود. علاوه بر این، این اندیکاتور به صورت دانلود رایگان در دسترس است و می تواند به راحتی توسط معامله گران نصب شود.


نمودار AUDUSD H4 بالا نشانگر TrendSignal را برای MT4 در حال کار نشان می دهد. این اندیکاتور سیگنال های فلش BULLISH یا BUY را به رنگ آبی و سیگنال های تجاری BEARISH یا SELL را به صورت سرخابی نشان می دهد. علاوه بر این، خطوط ZIGZAG به رنگ سفید هستند. این اندیکاتور یک فلش رو به بالا را برای سیگنال BULLISH نشان می دهد، بنابراین معامله گران می توانند معامله BUY را انجام دهند. بهترین هدف سود برداشت، سیگنال معاملاتی فلش مخالف است، زیرا نشان دهنده پایان روند فعلی و شروع یک روند جدید است. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند استاپ ضرر را در نوسان پایین قبلی قرار دهند. به طور مشابه، یک فلش رو به پایین نشان دهنده شروع یک روند نزولی است، بنابراین معامله گران می توانند موقعیت فروش را وارد کنند. از آنجایی که اندیکاتور دنبال کردن روند را تسهیل می کند، معامله گران می توانند با نگه داشتن موقعیت تا زمانی که سیگنال معاملاتی فلش مخالف رخ دهد، روند را دنبال کنند. بنابراین، بهترین موقعیت برای ثبت سود سیگنال معاملاتی مخالف است و بهترین توقف ضرر بالای نوسان است. این اندیکاتور از اندیکاتور متاتریدر کلاسیک ZIGZAG برای محاسبه بهترین سیگنال های معاملاتی پیکان استفاده می کند. با این حال، برای روند هموارتر سیگنال های زیر، معامله گران می توانند پارامترهای ورودی RISK و SSP را تنظیم کنند. اکثر استراتژی‌های معاملاتی پیرو روند از رویکرد معاملاتی چند تایم فریم (mtf) استفاده می‌کنند. قیمت تمایل به ارائه جهت روند پایدار و قابل اعتماد در بازه های زمانی بالاتر دارد. بنابراین معامله گران روند فارکس می توانند با بهترین قیمت در بازه زمانی کمتر در جهت روند بازه زمانی بالاتر شناسایی و وارد شوند. این به معامله‌گر اجازه می‌دهد تا مطابق با روند اصلی قیمت بماند.


نتیجه

اندیکاتور TrendSignal برای MT4 تفسیر و تجارت فارکس بسیار آسان است. سیگنال‌های معاملاتی پیکان به معامله‌گران جدید و با تجربه فارکس کمک می‌کنند تا روند قیمت‌های صعودی و نزولی را شناسایی کنند. علاوه بر این، این اندیکاتور امتیاز دریافت سود و توقف ضرر را به معامله گران ارائه می دهد و به عنوان یک سیستم کامل معاملات فارکس عمل می کند. همانطور که قبلاً بحث شد، این اندیکاتور را می توان در سیستم های معاملاتی فارکس خودکار ادغام کرد. علاوه بر این، معامله گران می توانند از این اندیکاتور استفاده کنند زیرا دانلود آن رایگان است و نصب آن آسان است.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات

ریسک: افزایش ارزش، سیگنال‌های معاملاتی فارکس را با پیکان خرید و فروش روان‌تر تولید می‌کند.

SSP: مقدار بالاتر نشانگر منجر به تشخیص روند بزرگتر می شود.

Enablemail: سیگنال ها را ایمیل می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...