اندیکاتور Non Repainting SuperTrend

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

شاخص زیر روند. نشانگر معکوس روند برای mt4. نشانگر حمایت و مقاومت پویا

Indicator SuperTrend Non Repainting برای MetaTrader یک سیستم دنبال کننده روند است که برای شناسایی مناطق بالقوه معکوس روند طراحی شده است.این اندیکاتور با محدودیت‌های فنی ساخته شده است تا میانگین و میانگین محدوده واقعی (ATR) قیمت را محاسبه کند تا نقاط برگشتی با احتمال بالا را شناسایی کند.

اندیکاتور Non Repainting SuperTrend ابزار بسیار خوبی هم برای اسکالپرها و هم برای معامله گران روزانه/داخلی است.علاوه بر این، معامله گران فارکس جدید آن را به دلیل سادگی و کارایی آن بسیار ارزشمند می دانند.از سوی دیگر، معامله گران با تجربه آن را به عنوان محل تلاقی برای راه اندازی و خروج تجارت مفید می دانند.

نشانگر عدم رسم مجدد چیست؟

اندیکاتورهای عدم رسم مجدد به اندیکاتورهایی اطلاق می شوند که موقعیت یک سیگنال ثابت (مثلاً فلش) را به موقعیت دیگری به نفع حرکت قیمت تغییر می دهند (رسم مجدد می کنند).چنین مجموعه ای از شاخص ها قابل اعتماد نیستند زیرا مستعد تولید سیگنال های نادرست هستند.

آیا نشانگر Super Trend دوباره رسم می شود؟

نشانگر Super Trend دوباره رنگ نمی کند.سیگنال ها در همان موقعیت باقی می مانند و دوباره ترسیم یا ناپدید نمی شوند.این به این دلیل است که داده های کندل فعلی را در نظر نمی گیرد.با این حال از داده‌های کندل‌های بسته برای نشان دادن سطح معکوس بالقوه استفاده می‌کند.

سیگنال های خرید/فروش نشانگر SuperTrend بدون رسم مجدد

اسکرین شات بالا نشان می دهد که نشانگر Non Repainting SuperTrend پس از نصب در نمودار شما چگونه به نظر می رسد.همچنین نشان می دهد که چگونه می توان ورودی های تجاری برنده با احتمال بالا را با اندیکاتور دریافت کرد.

نشانگر Non Repainting SuperTrend دارای فلش ها و خطوطی است که به رنگ های آبی و قرمز رنگ آمیزی شده اند.پیکان آبی و خطوط چین یک حرکت صعودی را نشان می‌دهند، در حالی که فلش قرمز و خطوط یک احساس نزولی را نشان می‌دهند.

نشانگر کارآمد است و می تواند به عنوان یک نشانگر مستقل استفاده شود.با این حال، توصیه می شود که از عمل قیمت به همراه اندیکاتور برای ورود بهتر تجارت استفاده شود.برای این منظور، حاشیه نویسی های خرید/فروش بالا نیز با اقدامات قیمت هدایت شدند.

BUY Setup: منتظر بمانید تا نشانگر فلش آبی و خطوط چین را نشان دهد و بعد از اینکه اقدام قیمت تایید صعودی به شما داد، موقعیت BUY/LONG را باز کنید.نمونه‌های BUY بالا پس از شکل‌گیری الگوی شمعدان‌های صعودی معتبر بودند.

SELL Setup: منتظر بمانید تا نشانگر پیکان و خطوط چین را نقاشی کند و سپس پس از تایید توسط قیمت، موقعیت SELL/SHORT را باز کنید.تنظیم SELL فوق پس از تشکیل نوار پین نزولی نیز معتبر بود.

از حفظ سود واقعی و توقف ضرر اطمینان حاصل کنید.ریسک به پاداش 1:2-3 قابل دستیابی است.علاوه بر این، زمانی که معامله به نفع شما شروع شد، ممکن است سود خود را دنبال کنید.

نتیجه

نشانگر Non Repainting SuperTrend برای MT4 تنظیمات کمتر اما با احتمال برنده شدن بالا را ایجاد می کند زیرا دوباره رنگ نمی شود.این نشانگر مانند سایر نشانگرهای رنگ آمیزی مجدد مستعد سیگنال های جعلی زیاد نیست، بنابراین تنظیمات تجارت بهتری را ارائه می دهد.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپاتاین نشانگر دارای چند تنظیمات قابل تنظیم است.اگرچه پارامترهای زیادی دارد، اما فقط دوره‌های nbr و ضریب ضرب‌کننده برای سفارشی‌سازی باز هستند.

Nbr_Periods: این پارامتر دوره مورد استفاده در محاسبه ATR را نشان می دهد.

Multiplier: این ضریب ضریب مورد استفاده در ضرب ATR را نشان می دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...