اندیکاتور NB SHI Channel

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

یک نشانگر کانال SHI عالی برای تجارت کانال. این به ترسیم سطوح مقاومت و حمایت در جایی که قیمت می تواند معکوس شود کمک می کند.

یکی از مهارت های اساسی معاملات ترسیم خطوط روند است. این به شما کمک می کند فرصت های معاملاتی را زمانی که قیمت در یک کانال در حال حرکت است شناسایی کنید. هنگامی که خطوط را به درستی ترسیم کنید، به راحتی می توانید مناطقی را که قیمت می تواند معکوس شود، تشخیص دهید. اما لازم نیست تمام کارهای سخت کشیدن یک کانال را انجام دهید. نشانگر کانال SHI همه کارها را برای شما انجام خواهد داد. فقط اندیکاتور را اجرا کنید و یک کانال برای شما در نمودار ترسیم می کند. برای معامله هر ابزاری می توانید از اندیکاتور استفاده کنید. اما این تنها زمانی کار می کند که سازها در داخل کانال حرکت کنند.

نحوه معامله با استفاده از سیگنال

کانال SHI دارای سه خط است.خطوط بالایی به عنوان مقاومت عمل می کنند، در حالی که خطوط پایین به عنوان پشتیبانی عمل می کنند.خط بالایی با اتصال تاب به بالا و خطوط پایینی نوسان پایین را به هم وصل می کنند.خط مرکزی وسط دو خط مستقیم است.فقط زمانی که قیمت خط حمایت را لمس کرد، یک سفارش خرید باز کنید و زمانی که قیمت خط مقاومت را لمس کرد، یک موقعیت فروش باز کنید.

نمونه ای از معامله از طریق کانال SHI

نشانگر کانال shi روند کانال USDJPY را در داخل کانال نشان می دهد.توجه داشته باشید که چگونه جفت ارز پس از برخورد به خطوط کانال جهش می کند.بنابراین، باید منتظر بمانید تا جفت ارز به خط حمایت برسد، یک موقعیت خرید وارد کنید و زمانی که خط به خط مقاومت رسید، بفروشید.محدوده قیمت در کانال بیش از 200 امتیاز است.

نتیجه

کانال های شی یک افزونه عالی برای معامله گران کانال هستند.این به شما کمک می کند مناطقی را شناسایی کنید که احتمال دارد قیمت در یک روند معین معکوس شود.می توانید از آن به عنوان یک استراتژی مستقل یا در ترکیب با سایر شاخص ها استفاده کنید.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات


همه میله ها: چند میله برای محاسبه شیب کانال.

BarsForFract: چند میله برای محاسبه فراکتال ها.

UpChannelColor: رنگ خط بالای کانال.

MdChannelColor: رنگ خط میانی کانال.

DnChannelColor: رنگ خط کانال پایین.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...