اندیکاتور MTF Fractal

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

اندیکاتور فراکتال MTF یک ابزار فنی برای شناسایی روند اصلاح و تغییر روند  است. می توانید از نشانگر به عنوان حمایت و مقاومت نیز استفاده کنید

اندیکاتور MTF فراکتال یکی از ابزارهای اصلی است که برای تعیین معکوس شدن روند (بازیابی یا ظهور یک روند جدید) استفاده می شود. آنها به شما این امکان را می دهند که در سودمندترین نقطه وارد شوید و حتی با یک سفارش امتیاز زیادی کسب کنید. علاوه بر این، نشانگر فراکتال همیشه بدون ترسیم مجدد کار می کند، به همین دلیل سیگنال های آن بسیار دقیق هستند. در عمل، معامله گران از هر دو نسخه اصلی ابزار و الگوریتم های اصلاح شده استفاده می کنند. در مورد آنها است که در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.


نحوه کار اندیکاتور


اندیکاتور MTF فراکتال فراکتال های تمام فریم های زمانی را در یک نمودار انتخاب شده در اختیار معامله گران قرار می دهد. به طور پیش فرض، فراکتال های پایین با رنگ آبی و فراکتال های بالا با رنگ قرمز مشخص می شوند. هنگامی که نشانگر ماوس را روی خط قرار می دهید، نشانگر اطلاعاتی در مورد بازه زمانی تشکیل فراکتال و سطح قیمت آن نشان می دهد. اندیکاتور MTF فراکتال برای معامله گرانی که از عناصر تئوری فراکتال در معاملات خود استفاده می کنند مناسب است. نشانگر کار را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را در یک صفحه بدون باز کردن برگه های اضافی مشاهده کنید. اندیکاتور همچنین می تواند به عنوان یک عنصر برای ایجاد سیستم معاملاتی شما یا بهبود سیستم موجود باشد.


استراتژی معاملاتی اندیکاتور فراکتال MTF

اکنون، بیایید در مورد استراتژی معاملاتی اندیکاتور MTF Fractal بحث کنیم.

تنظیمات خرید

  • هر زمان که یک فراکتال بالا (خط آبی) مشاهده کردید، منتظر بمانید تا یک شمع صعودی مسیر خود را در بالای ساپورت فراکتال کامل کند.
  • سفارش توقف خرید را چند پیپ بالاتر از اوج شمع قرار دهید.
  • استاپ لاس را کمی زیر ساپورت فراکتال قرار دهید.
  • وقتی فراکتال های پایین را در نمودار مشاهده کردید، سود رزرو کنید و موقعیت را به صورت دستی ببندید.وقتی فراکتال های پایین را در نمودار مشاهده کردید، سود رزرو کنید و موقعیت را به صورت دستی ببندید.

تنظمیات فروش

  • هر زمان که یک فراکتال پایین (خط قرمز) دیدید، منتظر بمانید تا یک شمع نزولی مسیر خود را زیر مقاومت فراکتال کامل کند.
  • یک دستور توقف فروش را کمی زیر پایین تر از شمع قرار دهید.
  • استاپ لاس را کمی بالاتر از ساپورت فراکتال قرار دهید.
  • وقتی فراکتال‌ها را روی نمودار دیدید، سود رزرو کنید و موقعیت را به‌صورت دستی ببندید.همچنین، می‌توانید سود برداشت را در سطح حمایت افقی بعدی در نمودار قرار دهید.

نتیجه


MTF فراکتال یک نشانگر روند است که معمولاً برای تشخیص تغییر روند یا تغییر روند استفاده می شود. نشانگر را می توان در هر بازه زمانی اعمال کرد. با این حال، عاقلانه نیست که فقط به اندیکاتور وابسته باشیم. می‌توانید ابزارهای دیگری را برای تأیید ورود معاملات خود و کاهش ریسک ترکیب کنید.

منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات

شما می توانید رنگ و سبک خط نشانگر MTF Fractal و برخی تنظیمات فنی دیگر را نیز سفارشی کنید.

Maxbar: کاربر می تواند حداکثر تعداد میله ها یا شمع ها را برای اعمال فراکتال ها تنظیم کند.برخی از تنظیمات مهم در زیر توضیح داده شده است:

Fractal_Timeframe: مقدار پیش فرض صفر است.به این معنی که بازه زمانی فعلی برای قرار دادن فراکتال ها در نظر گرفته می شود.شما می توانید یک بازه زمانی مشخص را نیز مشخص کنید.

Up_Fractal_Symbol: مقدار پیش‌فرض 108 است. به این معنی است که خطوط فراکتال MTF تا 108 میله یا کندل افزایش می‌یابد.

Down_Fractal_Symbol: مقدار پیش‌فرض 108 است. به این معنی است که خطوط فراکتال پایین MTF به 108 میله یا کندل افزایش می‌یابد.دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...