اندیکاتور MACD_twotlines

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

اندیکاتور MACD2Line برای MT4 می باشد، سیگنال های معاملات را بر اساس میانگین متحرک و هیستوگرام حجم تولید می کند.

متأسفانه، برخی از اندیکاتورهای استاندارد MT4 به اندازه کافی برای تجزیه و تحلیل شرایط در حال تغییر در بازار فارکس مناسب نیستند. این فقط به دلیل افزایش تعداد شرکت کنندگان واقعی نیست، بلکه به دلیل استفاده از ربات ها و الگوریتم ها در حین معاملات است. به این ترتیب، ما به شما پیشنهاد می کنیم در مورد نشانگر سفارشی رایگان MACD2Line که نسخه به روز شده و بهبود یافته نوسانگر استاندارد متاتریدر 4 MACD است، آشنا شوید.

فهرست:
1.توضیحات
2.ویژگی ها
3.سیگنال های معاملاتی(هشدار)
4.تنظیمات

1.توضیحات (MACD2Line)
اندیکاتور MACD 2 میانگین متحرک (نمایی، EMA) و هیستوگرام حجم را در یک پنجره جداگانه از نمودار ترسیم می کند.

نشانگر یک خط صفر نیز دارد.که بالای خط صفر یک منطقه اشباع خرید است، و پایین خط صفر آن یک منطقه اشباع فروش است.
هر چه میانگین های متحرک(EMA) بالاتر از خط صفر باشد، احتمال اینکه روند رو به پایین باشد بیشتر است. اگر میانگین های متحرک(EMA) زیر خط صفر باشد، احتمال معکوس کردن روند به سمت بالا بیشتر است.

به طور پیش فرض MACD2Line به گروه اوسیلاتور تعلق دارد. بنابراین، زمانی که روند بزرگ و روندهای کوچکتر به سمت مخالف تغییر می کنند، بهتر است از میانگین ها استفاده شود.

مهم نیست که از کدام استراتژی معاملاتی استفاده می کنید - معاملات کوتاه مدت،روزانه یا بلند مدت - این اندیکاتور می تواند مکمل خوبی برای سیستم معاملاتی شما باشد. بنابراین، اگر از تکنیک‌های معاملاتی کوتاه مدت(نوسانی)پیروی کنید،از دوره‌های کوچک‌تر میانگین متحرک(EMA)استفاده کنید، تعداد نقاط ورودی به معاملات افزایش می‌یابد. بر این اساس، احتمال گشایش معاملات سودآور در حین معکوس شدن روندهای کوتاه مدت نیز بیشتر خواهد بود. اگر ترجیح می دهید موقعیت های خود را در میان مدت و بلند مدت باز نگه دارید،باید دوره های میانگین متحرک را افزایش دهید، سیگنال های ورودی کمتری دریافت خواهید کرد. اما می توانند قابل اعتمادتر باشند!

2.ویژگی های(MACD2Line)

به طور پیش فرض، MT4 دارای نشانگر MACD می باشد،که خود MACD2Line است که دارای تعدادی مزیت نسبت به MACD استاندارد است:

ابتدا، نشانگر دو میانگین متحرک(EMA)را ترسیم می کند - میانگین متحرک(EMA) سریع و میانگین متحرک(EMA) آهسته. هر دو این خطوط رنگ های متفاوتی دارند: خط میانگین متحرک(EMA)سریع آبی و خط میانگین متحرک(EMA)آهسته قرمز است. سیگنال های ورودی زمانی تولید می شوند که خط سریع از خط آهسته عبور کند.
دوم، حجم هیستوگرام دو رنگ نیز دارد - قرمز و سبز. اگر رنگ حجم قرمز است،فقط فروش باید در نظر گرفته شود. اگر رنگ حجم سبز است، باید فقط خرید را در نظر بگیرید.

ثالثاً، خط صفر اندیکاتور می تواند به عنوان سیگنال اضافی مؤثرتری برای معاملات به جای سیگنال MACD استاندارد عمل کند.
در حالی که MACD یک هیستوگرام حجمی مشترک و یک میانگین متحرک(EMA) دارد، خط MACD 2 حجم هیستوگرام اندیکاتور را به افزایشی و نزولی تقسیم می کند. و دومین میانگین متحرک تعداد بیشتری از نقاط ورودی احتمالی برای معامله را فراهم می کند.

3.سیگنال های معاملاتی(هشدار)

اگر چه این اندیکاتور سیگنال های نزولی و صعودی تولید می کند، ما باید از یکی از ابزارهای اصلی تحلیل تکنیکال - خط روند - برای افزایش قابلیت اطمینان نقاط ورودی استفاده کنیم. برای انجام این کار، از اندیکاتور سفارشی رایگان AutoTrendLines استفاده کنید.همانطور که در مثال بالا مشاهده می شود، چندین عامل نشان دهنده یک سیگنال نزولی است. میانگین متحرک(EMA) در منطقه اشباع خرید قرار دارد، هیستوگرام حجم به رنگ قرمز است، و یک نقطه ورود فروش وجود دارد که با عبور از میانگین متحرک(EMA) آهسته توسط میانگین متحرک(EMA)سریع تشکیل می شود.

به خط روند نزولی که به عنوان یک شاخص ثانویه عمل می کند، نگاهی بیندازید.
 تا زمانی که در بالا شکسته نشود، می‌توانیم روند نزولی بزرگ را مشاهده کنیم و بنابراین باید فقط معاملات فروش را در نظر بگیریم


تنظیم Stop Loss برای یک معامله آینده نگر فراتر از خط روند ایمن تر خواهد بود، و بستن یک موقعیت در زمانی که میانگین متحرک(EMA) نزدیک به حداکثر بیش از حد فروش (ارزش) را نشان می دهد بهتر است.برای نشان دادن نحوه استفاده از اندیکاتور MACD2Line در تایم فریم های مختلف، می خواهیم معامله خرید را در تایم فریم M15 تحلیل کنیم.همانطور که در مثال بالا از فروش، خط روند صعودی در اینجا به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل فنی اضافی عمل می کند: ما باید به دنبال فرصت های خرید باشیم تا زمانی که در زیر شکسته شود.
نمودار بالا شرایط خرید را نشان می دهد که از ترکیب حجم های هیستوگرام سبز، خطوط روند صعودی و سیگنال تشکیل شده است. این توسط یک تقاطع از میانگین متحرک تولید می شود.
Stop Loss برای یک معامله گر آینده نگر باید فراتر از خط روند قرار گیرد و موقعیت می تواند پس از رسیدن به حداکثر خوانش بیش خرید بسته شود.


تنظیمات اندیکاتور فقط شامل مهمترین پارامترها هستند - دوره های میانگین متحرک. بسته به رویکرد معاملاتی خود، می‌توانید دوره‌های EMA را انتخاب کنید که کارآمدترین سیگنال‌های اندیکاتور را در سیستم معاملاتی خود دریافت کنید.

Fast EMA- به شما امکان می دهد دوره میانگین متحرک سریع را انتخاب کنید.
Slow EMA - به شما امکان می دهد دوره میانگین متحرک کند را انتخاب کنید.
Signal EMA - به شما امکان می دهد دوره میانگین متحرک سیگنال را انتخاب کنید.

پس از دانلود و نصب اندیکاتور، باید مدتی را صرف سفارشی کردن دوره های میانگین متحرک کنید.
از موارد گفته شده در بالا غافل نشوید: در نهایت شانس خود را برای انجام معاملات سودآور و قابل اعتماد افزایش خواهید داد،از اندیکاتور MACD2Line همراه با سیستم معاملاتی اصلی خود یا سایر اندیکاتورها استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...