اندیکاتور Chandelier Exit

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

Chandelier Exit یک نشانگر مبتنی بر نوسانات است که به یک معامله گر امکان  می دهد تا زمانی که روند معکوس مشخصی ایجاد شود در یک معامله بماند.  همانطور که در زیر توضیح داده شد، یک معامله گر می تواند با استفاده از  نشانگر خروج لوستر، از خروج زودهنگام اجتناب کند و حداکثر بازده را در پیپ  ها دریافت کند.

اندیکاتور Chandelier Exit به معامله گران فارکس کمک می کند تا زمانی که ممکن است در روند باقی بمانند و از خروج زودهنگام اجتناب کنند. این اندیکاتور از یک محاسبه مبتنی بر نوسانات با استفاده از ATR - Average True Range استفاده می کند و توقف ضرر قابل اعتمادی را ارائه می دهد. همچنین، این نشانگر بهترین نقاط ورود را در هنگام تقاطع نشانگر و قیمت ارائه می دهد. با استفاده از ضریب ATR - میانگین دامنه واقعی، معامله‌گران می‌توانند این اندیکاتور را بیشتر متناسب با ابزارهای معاملاتی مختلف سفارشی کنند. در نتیجه، این اندیکاتور متاتریدر تمام ورودی های لازم برای معامله موفقیت آمیز روند را فراهم می کند.


چگونه با استفاده از نشانگر خروجی لوستر MT4 خرید و فروش کنیم؟


نمودار GBPUSD H4 بالا سیگنال های معاملاتی تولید شده از 2 دسامبر 2020 تا 29 ژانویه 2021 توسط نشانگر خروجی لوستر MT4 را نشان می دهد. سطوح اندیکاتور بهترین سطوح حمایت و مقاومت را فراهم می کنند زیرا مقادیر به صورت پویا بر اساس مقادیر ATR - میانگین محدوده واقعی محاسبه می شوند. در نتیجه، نقض این سطوح می تواند توسط معامله گران به عنوان یک نقطه ورود در نظر گرفته شود. در نمودار بالا، قیمت‌ها از نشانگر خروج لوستر شکسته می‌شوند و در ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ و ۲ اکتبر ۲۰۲۰ از پایین به بالا عبور می‌کنند و سیگنال‌های BUY تولید می‌کنند. در مقابل، متقاطع رو به پایین سیگنال‌های فروش تولید می‌کرد.


چگونه با استفاده از نشانگر متاتریدر خروجی لوستر بهترین سطوح خروجی را شناسایی کنیم؟


نمودار GBPUSD H4 فوق از 2 دسامبر 2020 تا 29 ژانویه 2021، نشانگر خروج لوستر mt4 را نشان می دهد. سطوح توقف ضرر با توجه به مقادیر ATR و ضریب ATR مورد استفاده در پارامترهای نشانگر تغییر می کند. استاپ ضرر به صورت پویا تغییر می کند و به معامله گر فارکس کمک می کند تا زمانی که ممکن است در روند باقی بماند. در نتیجه، معامله‌گر می‌تواند بر روند تا پایان روند حرکت کند. استاپ ضرر پویا در عمل به عنوان یک سطح توقف زیان عقبی برای محافظت از معامله موجود عمل می کند. سطوح توقف ضرر در طول یک روند نزولی بالاتر از قیمت ظاهر می شود. در مقابل، در طول یک روند صعودی، نشانگر خروج لوستر سطوح زیر قیمت را نشان می دهد. تفسیر نشانگر از نظر سیگنال های ورودی و سطوح خروجی آسان و ساده است. در نتیجه، برای معامله گران فارکس جدید و با تجربه بسیار قابل اعتماد است.


نتیجه
نشانگر خروج لوستر در اصل یک ابزار توقف ضرر است. با این حال، به تجارت کمک می کند تا روند را نیز شناسایی کند. از آنجایی که اندیکاتور از مقادیر ATR – Average True Range برای محاسبه سطوح خروج استفاده می کند، بهترین سطوح توقف ضرر را در اختیار معامله گر قرار می دهد. علاوه بر این به عنوان یک شاخص شناسایی روند، معامله گران می توانند از آن برای سوار شدن به روند نیز استفاده کنند. به طور کلی، این اندیکاتور MT4 بهترین نتایج را برای هر معامله گر روند ارائه می دهد تا روندهای جدید را شناسایی کند، آنها را سوار کند و در بهترین سطوح خارج شود.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات

تصویر تنظمیات اندیکاتور

محدوده: بالاترین بالا و پایین ترین دوره از این دوره ها برای محاسبات نشانگر استفاده می شود.

Shift: تغییر نمایشگر نشانگر.

ATRPperiod: دوره ATR- میانگین محدوده واقعی مورد استفاده برای محاسبه نشانگر خروج .

MultipleATR: مقدار ضرب کننده ATR فاصله توقف مورد استفاده برای محاسبه نشانگر را تنظیم می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...