اندیکاتور Bsi Trend

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

سیگنال های خرید و فروش فارکس از بهترین شاخص روند Bsi. جهت روند را با استفاده از کانال ها پیدا کنید.

Bsi Trend Indicator یک نشانگر ساده MT4 است که جهت روند را بر اساس کانال ها نشان می دهد. BSI به معنای شاخص مقاومت میله است. BSI متفاوت است زیرا فقط استحکام کلی میله ها را اندازه می گیرد. نشانگر چندین خط را برای تشکیل یک کانال ترسیم می کند. این خطوط خطوط روند هستند و شبیه خطوط روند Ichimoku Cloud هستند. خط زرد بالایی Trend High نام دارد. بعد، ما خط تانگو را داریم. در زیر، خط رگرسیون روند را داریم. بعد، خط MA Tango و خط Trend Low را داریم. این خطوط کانالی را برای جهت گیری روند تشکیل می دهند. کانال به عنوان یک سطح حمایت و مقاومت عمل می کند. این نشانگر با ترسیم نقاط روی نمودار، نقاط ورود و خروج را به همراه کانال نشان می دهد. این نقاط با ارائه نقاط ورود و خروج دقیق کار را آسان تر می کنند. اگرچه می‌توانید از Bsi Trend Indicator در هر تایم فریم استفاده کنید، بهترین کار استفاده از آن در بازه‌های زمانی طولانی‌تر است.


Bsi Trend Indicator سیگنال های خرید/فروش


نمودار بالا USD/JPY H4 سیگنال های خرید و فروش را با اندیکاتور نشان می دهد. برای تعیین سیگنال های خرید و فروش، معامله گران باید به کانال نگاه کنند. وقتی قیمت به زیر خط آبی پایین می‌رود، نشانه‌ای از روند صعودی است. اگر اندیکاتور یک نقطه آبی را ترسیم کند، روند صعودی را تایید می کند و معامله گران می توانند موقعیت های خرید طولانی داشته باشند. برعکس، اگر قیمت از خط بالای زرد بالاتر رود و نقطه قرمز ظاهر شود، نشان دهنده یک روند نزولی است. در اینجا، معامله گران می توانند موقعیت های فروش را وارد کنند. ظاهر نقطه ها روند قوی تر را تایید می کند. اگر قیمت بالاتر یا پایین تر از خط است و نشانگر نقطه ای را ترسیم نمی کند، باید منتظر تایید سیگنال باشید. اگر می‌خواهید سیگنال بیشتری تأیید شود، می‌توانید از نشانگرهای دیگری مانند RSI یا MACD به همراه شاخص روند Bsi استفاده کنید.

BSI در معاملات چیست؟

مخفف BSI به معنای شاخص قدرت میله است. استحکام میله های مربوطه را با توجه به دوره فعلی اندازه گیری می کند. شاخص روند Bsi با BSI متفاوت است و از چندین خط روند برای تشکیل یک کانال استفاده می کند.

بهترین شاخص روند برای فارکس چیست؟

هیچ اندیکاتوری 100% قابل اعتماد نیست، اما برخی از شاخص ها بهتر از بقیه کار می کنند. اینها عبارتند از RSI، MACD، میانگین متحرک، باندهای بولینگر و غیره. همچنین می‌توانید Bsi Trend Indicator را امتحان کنید، که بهتر از بسیاری از شاخص‌ها کار می‌کند.

نتیجه

شاخص روند Bsi از چندین خط روند برای تشکیل یک کانال استفاده می کند. معامله گران می توانند موقعیت های خود را در صورتی که قیمت از کانال بالاتر یا پایین تر باشد، اتخاذ کنند. علاوه بر این، می توانید شاخص را به صورت رایگان در وب سایت ما دانلود کنید.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات

دوره کانال: مقدار پیش فرض 30 است. دوره کلی نشانگر را نشان می دهد.

Trend Period: مقدار پیش فرض 30 است. دوره روند را ذکر می کند.

NoiseFilter (حداقل گسترش معکوس): مقدار پیش فرض 5.0 است. سر و صدای بازار را فیلتر می کند.

UsingVolumeWeight: اگر روی true تنظیم شود، نشانگر از میزان صدا استفاده می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...