اندیکاتور Arbitrage

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

نشانگر آربیتراژ برای MT4 نوارهای هیستوگرام را بر اساس قدرت ارز یک جفت  معین ترسیم می کند. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند از چندین  اندیکاتور مانند MACD، Stochastic Oscillator، RSI، CCI، RVI و DeMarker  برای محاسبه قدرت ارز استفاده کنند. علاوه بر این، این اندیکاتور قدرت ارز  را بر اساس مقادیر به دست آمده از جفت های دیگر محاسبه می کند. در نتیجه،  معامله گران فارکس می توانند بهترین نقاط ورود برای خرید و فروش را شناسایی  کنند. این اندیکاتور فقط بر روی EURUSD، EURJPY، GBPUSD، GBPJPY، USDJPY و  USDCHF کار می کند. از آنجایی که این اندیکاتور داده ها را از سایر جفت  ارزها استخراج می کند، معامله گران باید این جفت ها را در ساعت بازار فعال  کنند. با این حال، در تمام فریم های زمانی نمودار کار می کند و برای معامله  گران فارکس جدید و پیشرفته مفید است.

نشانگر آربیتراژ برای MT4 نوارهای هیستوگرام را بر اساس قدرت ارز یک جفت معین ترسیم می کند. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند از چندین اندیکاتور مانند MACD، Stochastic Oscillator، RSI، CCI، RVI و DeMarker برای محاسبه قدرت ارز استفاده کنند. علاوه بر این، این اندیکاتور قدرت ارز را بر اساس مقادیر به دست آمده از جفت های دیگر محاسبه می کند. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند بهترین نقاط ورود برای خرید و فروش را شناسایی کنند. این اندیکاتور فقط بر روی EURUSD، EURJPY، GBPUSD، GBPJPY، USDJPY و USDCHF کار می کند. از آنجایی که این اندیکاتور داده ها را از سایر جفت ارزها استخراج می کند، معامله گران باید این جفت ها را در ساعت بازار فعال کنند. با این حال، در تمام فریم های زمانی نمودار کار می کند و برای معامله گران فارکس جدید و پیشرفته مفید است.


نشانگر آربیتراژ برای سیگنال های معاملاتی MT4این نشانگر یک هیستوگرام با یک افسانه رنگی از جفت ارز ذکر شده در ناحیه نظر ترسیم می کند. معامله گران باید رنگ متن جفت را شناسایی کرده و آن را به رنگ هیستوگرام مرتبط کنند. استراتژی معاملاتی این است که اگر رنگ هیستوگرام رنگ ارز اصلی را نشان دهد، خرید کنید و اگر هیستوگرام رنگ ارز ثانویه را نشان دهد، فروش را انجام دهید. معامله گران باید در نظر داشته باشند که نقاط قوت را بخرند و نقاط ضعف را با ارتباط با ارز اولیه و ثانویه جفت معاملاتی بفروشند. این اندیکاتور یک هدف توقف ضرر یا سود ارائه نمی دهد. بنابراین، معامله‌گران باید موقعیت‌ها را در نوسان بالا/پایین قبلی پوشش دهند و در سیگنال معاملاتی مخالف، سود خود را رزرو کنند.


نتیجه

 به طور خلاصه، اندیکاتور آربیتراژ برای MT4 سیگنال های معاملاتی فارکس را بر اساس قدرت ارز به دست آمده با استفاده از اندیکاتور مورد نظر ارائه می دهد.

  منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات


Indicator:، TimeFrame: شاخص و بازه زمانی محاسبه هیستوگرام
FastEMA:، SlowEMA:، SignalSMA:، MACDPprice: تنظیمات نشانگر MACD
Kperiod:، Dperiod:، Slowing:، PriceField: تنظیمات نشانگر تصادفی
RSIPperiod:، RSIPprice:، CCIPperiod:، CCIPprice:، RVIPeriod:، DeMarkerPeriod: تنظیمات نشانگر RSI، CCI، RVI و DeMarker
ColorBars:، FillBuffers:، AlertsOn: نوارهای هیستوگرام را رنگ می کند و هشدارها را فعال می کند

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...