اندیکاتور AFL Winner

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

AFL Winner Indicator For MT4 در ابتدا به زبان فرمول AmiBroker نوشته شد و  سپس به زبان MQL4 منتقل شد. این اندیکاتور یک نوسانگر را روی یک پنجره  فرعی ترسیم می‌کند که با آن می‌توانید مناطقی که بیش از حد خرید و فروش  شده‌اند معامله کنید. شما همچنین می توانید جهت روند را تشخیص دهید. رنگ  آبی برای نشان دادن روند صعودی استفاده می شود. رنگ قرمز برای روندهای  نزولی استفاده می شود.

AFL Winner Indicator For MT4 یک ابزار بسیار پیچیده است که به زبان AFL نوشته شده است. این نشانگر دارای ساختار داده معکوس داخلی 0/100 است که می توان آن را افزایش یا کاهش داد. اگر ترجیح می دهید از اندیکاتور AFL Winner با روش معاملاتی کوتاه مدت یا روزانه استفاده کنید، باید ارزش را کاهش دهید. برعکس، اگر می خواهید از روش معاملاتی موقعیت یا معاملات بلندمدت استفاده کنید، از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید. این اندیکاتور روند را تحلیل می کند و یک سری شمع قرمز و آبی ایجاد می کند. شکل گیری شمع های قرمز رنگ از قسمت بالای صفحه نشانگر شروع می شود. برعکس، هنگامی که شمع های قرمز به قسمت پایین صفحه نشانگر می رسند، شروع به تغییر رنگ به آبی می کند. به طور خلاصه می توان به تغییر رنگ حرکت چرخه ای شمع نیز اشاره کرد. اما استفاده از حرکت چرخه ای شمع کار بسیار سختی است. مگر اینکه بتوانید تحلیل بازار را با روش معاملاتی موجود خود انجام دهید، تصمیم گیری درست دشوار خواهد بود. برای بهبود خود، باید در مرحله اولیه روی روش چارچوب زمانی بالاتر تمرکز کنید. این باید به شما زمان کافی برای تشخیص تغییر رنگ شمع ها بدهد. با این حال، شما همچنین می توانید از AFL Winner به روش معاملاتی کوتاه مدت استفاده کنید.


ایده های تجارت با شاخص برنده AFL برای MT4

معامله گران حرفه ای همیشه از یک روش معاملاتی قوی استفاده می کنند. برای آنها، استفاده از اندیکاتورها بیشتر شبیه یک مرحله اضافی برای تجزیه و تحلیل سیگنال های تجاری است. مگر اینکه سیستم کاملی داشته باشید که بتواند تنظیمات تجاری بسیار قابل اعتماد را در هر بازه زمانی پیدا کند، نباید سعی کنید شاخص برنده AFL را ادغام کنید. در صورتی که می خواهید یک روش اسکالپینگ ایجاد کنید، بهتر است در مورد معاملات پرایس اکشن و تحلیل اخبار بیاموزید. برعکس، اگر ترجیح می‌دهید در بازه زمانی بالاتر معامله کنید، می‌توانید فاکتورهای خبری را تا حدی نادیده بگیرید. اما کارشناسان همیشه توصیه می‌کنند که در تحلیل اخبار مهارت داشته باشید، زیرا عوامل خطر را به طور قابل توجهی در تجارت تجاری پایین نگه می‌دارد. همانطور که فرآیند اجرای معاملات با کیفیت بالا را در هر محیطی یاد می گیرید، باید با خواندن شاخص برنده AFL مطابقت دهید. برای تجارت طولانی، رنگ میله‌ها در نشانگر برنده AFL باید آبی باشد. و برای تجارت کوتاه، رنگ باید قرمز باشد. اما معامله گران هوشمند موقعیت شمع را برای بهبود دقت تجارت خود تجزیه و تحلیل می کنند. بیایید وارد جزئیات اصلی شویم.

نشانگر برنده AFL برای MT4 - خرید ورودی


همه می خواهند با استفاده از روش های تهاجمی ثروتمند شوند. برای معامله گر مبتدی، روش معاملاتی تهاجمی به معنای استفاده بیشتر از فرصت است. اما اگر به شدت مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که معامله گران تهاجمی در نهایت بیش از حد معامله می کنند. حتی اگر پوست سرتان زیاد باشد، نتوانید فراوانی معاملات را کنترل کنید. هرچه بیشتر معامله کنید، شانس بیشتری برای منفجر کردن حساب دارید. یک روال معاملاتی ایجاد کنید تا بتوانید معاملات با کیفیت را در سطح پشتیبانی مهم با سیگنال های PA یا خواندن اندیکاتور قدرتمند انجام دهید. هنگامی که سیگنال خرید را در منطقه پشتیبانی دریافت کردید، آن را از نشانگر برنده AFL بگیرید. قرائت اندیکاتور باید یک رالی صعودی قوی از نوارهای آبی باشد. در حالت ایده آل، تنظیمات تجارت پس از اینکه سه یا چند نوار آبی را در نمودار مشاهده کردید، شکل می گیرد. تلاش برای باز کردن معامله طولانی در اولین میله های آبی در شاخص برنده AFL کمی خطرناک است زیرا مطمئن نیستید که شیب میله ها تغییر کرده است.

نشانگر برنده AFL برای MT4 - ورودی های فروش

سرمایه گذاران هوشمند معاملات کوتاه مدت خود را فقط در سطوح مقاومت بحرانی انجام می دهند. آنها همیشه سطح مقاومت جزئی را نادیده می گیرند زیرا فروش در منطقه کوچک بسیار سخت می شود. برای بهبود مدل معاملاتی خود، می توانید جزئیات مهم بازار را مطالعه کنید و در مورد خط عرضه بیشتر بدانید. خط عرضه باید فقط در بازه زمانی بالاتر کشیده شود. پس از دریافت یک رد قوی در خط عرضه، می توانید تأیید کنید که فروشندگان آماده هستند تا قیمت را به پایین ترین حد جدید برسانند. اما مغرضانه نباشید و عوامل خطر را برای کسب درآمد بیشتر افزایش دهید. در حاشیه منتظر بمانید و به قرائت شاخص برنده AFL نگاه کنید. نوار نشانگر باید قرمز رنگ باشد. درست مانند معامله طولانی ما، شما باید منتظر حداقل سه نوار قرمز در نمودار باشید. میله های قرمز در نمودار نشانگر قدرت فروشندگان را نشان می دهد. در صورتی که معاملات را در شکست منطقه حمایت مهم انجام می دهید، باید ببینید که موقعیت نوارهای قرمز تقریباً در وسط پانل نشانگر است. بنابراین، موقعیت نوارهای رنگی را برای ارزیابی قدرت فروشندگان یا خریداران تجزیه و تحلیل کنید.

نشانگر برنده AFL برای MT4 - نتیجه گیری

سرمایه گذاران نخبه راه مناسب را برای انجام معاملات می دانند. آنها هرگز خطر را افزایش نمی دهند حتی اگر روش صحیح استفاده از نشانگر برنده AFL چرخه ای را می دانند. هدف این اندیکاتور فیلتر کردن معامله است. این مکان مناسبی را برای باز کردن معاملات طولانی یا کوتاه به شما نشان نمی دهد. با این نشانگر، شما فقط خواهید فهمید که کدام سیگنال معتبرتر است. در طول زمان اخبار اصلی، اگر نوارهای رنگی در نشانگر برنده AFL را در سطح شدید ببینید، می توانید انتظار شکستگی را داشته باشید. اما هرگز معاملات را در مرحله شکست انجام ندهید، مگر اینکه روش مناسب برای تجزیه و تحلیل اخبار را بدانید. برای یادگیری تجزیه و تحلیل اخبار، یک حساب آزمایشی دریافت کنید و حرکت قیمت را بلافاصله پس از انتشار خبر مطالعه کنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا با وضعیت بی ثبات بازار هماهنگ شود. اما هنگامی که شما، می توانید به راحتی داده های بنیادی را با تحلیل تکنیکال همگام سازی کنید. این می تواند به طور قابل توجهی روند اجرای تجارت شما را بهبود بخشد. اما مهم نیست که چقدر خوب معامله می کنید، نباید ریسک های غیر ضروری را انجام دهید. قانون استاندارد مدیریت ریسک را بخوانید تا بتوانید به هر قیمتی از سرمایه محافظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...