اندیکاتور کراس ADX با هشدار و ایمیل

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

نشانگر ADX Crossing برای MT4 به معامله گران کمک می کند تا به راحتی مسیرهای روند و نقاط ورودی احتمالی را تشخیص دهند.

شاخص جهت دار متوسط (ADX) شاخصی است که قدرت یک روند را تعیین می کند. اگرچه ADX معمولا استفاده می شود، بسیاری از معامله گران فارکس درک متقاطع -D1 و +D1 را دشوار می دانند. پیچیدگی ADX با استفاده از ADX Crossing Indicator برای MT4 ساده شده است.
ADX Crossing Indicator برای تعیین جهت و قدرت یک روند استفاده می شود. نشانگر سیگنال MT4 از نقاط قرمز و سبز همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود تولید می شود. از نمودار بالا، نقاط قرمز سیگنال فروش هستند. برعکس، نقاط سبز سیگنال خرید هستند. استفاده از نشانگر ADX Crossing برای MT4 ساده است - تجارت را می توان به راحتی با استفاده از این نشانگر انجام داد. این اندیکاتور در همه شرایط معاملاتی، از روند به بازار فارکس متغیر یا جانبی، عملکرد خوبی دارد.


نحوه استفاده از نشانگر ADX Crossing


نشانگر ADX Crossing برای MT4 را می توان صرفاً برای شناسایی معاملات بلند و کوتاه از نمودار استفاده کرد.
با این حال، بهتر است از این نشانگر با الگوهای شمعدانی و تجزیه و تحلیل فنی اولیه استفاده کنید تا از سیگنال‌های نادرست متعدد جلوگیری کنید. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه از نشانگر عبوری ADX در ارتباط با سطوح پشتیبانی و مقاومت ساده استفاده شده است. نمودار بالا نمودار H4 GBP/USD است که استراتژی تجارت خرید و فروش را نشان می دهد.


سیگنال فروش

در 25 فوریه 2021، 1.4007، یک شکست (پیکان قرمز) در ناحیه حمایت (خط افقی سیاه) رخ داد و اکنون حمایت به عنوان یک سطح مقاومت دیده می شود. در 04 مارس 2021، سطح مقاومت جدید برای دومین بار مورد آزمایش قرار گرفت. عقب نشینی قوی در سطح مقاومت مشاهده شد. سپس ADX Crossing Indicator یک نقطه قرمز را نشان می دهد که نشان می دهد می توان یک موقعیت کوتاه گرفت. این به عنوان یک سیگنال فروش در نمودار دیده می شود. هنگامی که قیمت برای سومین بار سطح مقاومت را در 10 مارس 2021 آزمایش کرد، سیگنال فروش دیگری توسط این اندیکاتور نشان داده شد. زمانی که نمودار یک شمع نزولی را تشکیل داد که نشانگر ADX Crossing یک نقطه قرمز را نشان می داد، موقعیت کوتاه را می توان گرفت. سرانجام، در 18 مارس 2021، قیمت همان منطقه مقاومت قوی را برای چهارمین بار آزمایش کرد. زمانی که نمودار یک شمع بالای چرخان با نشانگر ADX Crossing که سیگنال فروش را نشان می دهد، موقعیت فروش دیگری را می توان گرفت.


سیگنال خرید

در 24 مارس 2021، پرایس منطقه حمایت قوی را در 1.3677 (به عنوان خط افقی قرمز) آزمایش کرد. بعداً در 12 آوریل 2021، قیمت برای بار دوم همان منطقه پشتیبانی را دوباره آزمایش کرد. زمانی می توان معامله طولانی را انجام داد که نمودار یک شمع صعودی را تشکیل داد و شاخص ADX Crossing یک نقطه سبز را نشان داد که نشان دهنده سیگنال خرید است. بهترین تایم فریم برای این اندیکاتور تایم فریم های H1، H4 و روزانه هستند.


نتیجه

ADX Crossing Indicator به معامله گران فارکس کمک می کند تا به راحتی مسیرهای روند و نقاط ورودی احتمالی را تشخیص دهند. این اندیکاتور باید همراه با الگوهای قیمت و کندل استیک در طول معاملات استفاده شود تا از سیگنال های نادرست زیادی جلوگیری شود. برای بهترین نتیجه، این اندیکاتور باید با یک استراتژی حمایتی و مقاومتی ساده برای یافتن بهترین نقطه ورود و خروج استفاده شود.


منبع توضیحات : اندیکاتور اسپات

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...