اندیکاتور هیستوگرام ADX

از {{model.count}}
10,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته


توضیحات اجمالی

نشانگر پیشرفته ADX با بهترین سیگنال های خرید و فروش معاملات فارکس با  هیستوگرام رنگی. بهترین شاخص مبتنی بر ADX برای MT4 برای روزانه یا بلندمدت میباشد.

موفقیت یک معامله گر فارکس عمدتاً توسط توانایی معامله گر در شناسایی روند اساسی تعیین می شود. با این حال، اگر معامله‌گر بتواند قدرت روند را درک کرده و اندازه‌گیری کند، معامله‌گر بسیار سودآور خواهد بود. نشانگر پیشرفته ADX برای MT4 اطلاعات ضروری در مورد در دسترس بودن روند و قدرت روند را در اختیار معامله گر قرار می دهد. معامله گر فارکس می تواند از اندیکاتور Advanced_ADX برای MT4 به عنوان یک نشانگر مستقل برای دریافت بهترین سیگنال های خرید و فروش استفاده کند. از طرف دیگر، معامله گران فارکس می توانند این اطلاعات را با سایر اندیکاتورهای فنی ترکیب کنند و با استفاده از تلاقی اندیکاتورهای متعدد معامله کنند. ADX به شاخص میانگین حرکت جهتی اشاره دارد. نشانگر Advance ADX برای MT4 با شاخص استاندارد ADX - میانگین شاخص حرکت جهت دار در پلتفرم متاتریدر متفاوت است. نشانگر Advanced ADX برای MT4 یک هیستوگرام را نمایش می دهد. مخالف نشان دادن خطوط D+ و D- نشانگر استاندارد ADX. نشانگر پیشرفته هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد تا جهت روند را مشخص کند. و سیگنال های خرید و فروش را با بهترین نقاط ورود ارائه می دهد.

نشانگر پیشرفته ADX برای سیگنال های معاملاتی MT4

نمودار EURUSD H4 بالا نشانگر Advanced ADX را نشان می دهد که هیستوگرام را در رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد و به وضوح بهترین نقطه ورودی را در جهت روند نشان می دهد. معامله گران فارکس می توانند پس از تغییر رنگ هیستوگرام به سبز، خرید کنند و با رنگ هیستوگرام مخالف از معامله خارج شوند. به طور مشابه، معامله گران می توانند با تغییر رنگ هیستوگرام به قرمز و خروج از معامله با سیگنال مخالف، بفروشند. تا زمانی که هیستوگرام همان رنگ را نشان دهد، معاملات می توانند به جایگاه خود ادامه دهند. این اندیکاتور برای معامله گران جدید فارکس بسیار آسان است زیرا هیستوگرام رنگی را نمایش می دهد. معامله گران فارکس پیشرفته این اندیکاتور را برای یافتن تلاقی با استفاده از این اندیکاتور با سایر ابزارها و اندیکاتورها اعمال می کنند زیرا این اندیکاتور بهترین جایگزین برای اندیکاتور ADX موجود است. این اندیکاتور برای هر بازه زمانی و جفت ارز قابل استفاده است. معامله گران روزانه می توانند با استفاده از نمودارهای بازه زمانی کوتاه تر مانند M5 و M15 معامله کنند. با این حال، مانند بسیاری از شاخص های فنی دیگر، نشانگر Advanced ADX در نمودارهای بازه زمانی بالاتر H1 و H4 عملکرد بهتری دارد. سیگنال های خرید و فروش در بازه های زمانی بالاتر سودآورتر و قابل اعتمادتر هستند. به طور مشابه، جهت روند شناسایی و ایجاد شده در بازه‌های زمانی بالاتر، بیشتر طول می‌کشد و نتایج بهتری به همراه دارد.


نتیجه

معامله گران فارکس تجارت با استفاده از نشانگر پیشرفته ADX برای MT4 را بسیار آسان و مناسب می دانند. اندیکاتور یک ابزار شگفت انگیز برای معامله گران فارکس است که از شاخص استاندارد حرکت جهت دار ADX استفاده می کنند. از آنجایی که شامل شناسایی کراس اوورهای D+ و D- برای شناسایی بهترین سیگنال های خرید و فروش است. بدیهی است که هر معامله گر فارکسی که از روند معامله استفاده می کند، این اندیکاتور Advance ADX را در هر استراتژی قابل اجرا بسیار مفید و سودآور خواهد یافت.منبع توضیحات: اندیکاتور اسپات

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...